sosyal deneme

We Share...

Küba Ameliyat ve Eğitim Ziyareti

Küba İstanbul Büyük Elçiliği ve Küba Sağlık Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğümüz Eğitim ve Cerrahi Destek Ziyareti gerçekleştirdik. Kübalı doktorlara pediatrik deformite eğitimi verildi ve TST tarafından 5 çocuğun tedavisi sağlandı. Sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirdiğimiz bu ziyaret ile 5 çocuğun haytalarına dokunmak bizleri mutu etti.

Baba oğul aynı şirkette buluştlar. TST Tıbbi Aletler bünyensinde 12 yıldır operatör olarak çalışan Orhan Ustamızın oğlu TST’de staja başladı. Baba oğul aynı şirkette beraber çalışmalarının keyfini yaşıyorlar.

Slide Tanzanya Cerrahi Yardım Tanzanya da yardıma muhtaç çocuklarının tedavileri TST Tıbbi Aletler ve Türk doktorlarının katılımlarıyla yapıldı. Pediatrik Deformite başta olmak üzere pediatrik ameliyatların gerçekleştirildiği organizasyonda yerel doktorlara eğitim de verildi. TST'nin malzeme ve ameliyat ekibi desteği verdiği ameliyatlarda Türk doktorlar başarılarıyla takdir topladı. İmkanların kısıtlı olduğu coğrafyalara desteğini hiçbir zaman esirgemeyen TST Ortopedik Aletler olarak başarılı geçen ameliyatların sevincini yaşıyoruz.

InSafeLOCK Humerus Çivisi ile iyileşen hastamızın teşekkürü bizleri mutlu etti. İçten gelen teşekkürler inovasyona olan bağlılığımızı arttırıyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği Çocuk Etkinliği

TST olarak iş sağlığı ve güvenliği her zaman en büyük önceliğimiz olmuştur. Çalışma arkadaşlarımızın iş yerinde ve dışarıda sağlık ile geçirdikleri her an bizim için kıymetlidir. İş sağlığı ve güvenliğinin önemini şirketimizde eğlenceli bir etkinlikle hep beraber tekrardan hatırladık. Eğitici bilgilerin paylaşıldığı, çocuklarımıza ebeveynlerinin çalışma alanları ve görevlerinin tanıtıldığı organizasyonda; çocuklarımız ebeveynlerine iş güvenliği uyarı levhalarına modellik yaparak uyarılarda bulundu. Hazırlanan uyarı levhaları TST’nin duvarlarını süsledi. Çocuklarımız ebeveynleriyle güzel ve eğitici bir gün geçirdiler. Bu güzel günün ardında duvarlarımızda çocuklarımızın ebeveynlerine uyarıları kaldı.